Адвокат Піддубний Сергій

Досвід, Надійність, Гарантія, Якість

Представляю інтереси юридичних та фізичних осіб в державних, банківських і комерційних установах, органах виконавчої та судової влади.

КОНТАКТЫ

Київ, Велика Васильківська 13/1, оф. 205

Пн - Пт: 09:00 - 18:00

Адвокат надає послуги в сфері міграції, які полягають в отриманні дозволу на працевлаштування, постійного або тимчасового вид на проживання, а також наданні допомоги в оформленні громадянства України. Як правило, навіть найпростіші процедури можуть викликати труднощі і проблеми.

При зверненні до адвоката, він повністю візьме на себе всі питання, які стосуються міграції людини.

Основні послуги в сфері міграції

Послуги у сфері міграції полягають в:

Услуги в сфере миграции

Також адвокат надає юридичну допомогу в оформленні міграційної карти, отриманні або оформлення візи. Міграційне законодавство вимагає дотримання основних норм і правил, а також постійного контролю. Тому без послуг адвоката достатньо складно вирішити виниклі проблеми і труднощі, пов’язані з міграцією.

Замовте безкоштовний дзвінок фахівця!

Отримати безкоштовну консультацію по послугам у сфері міграції можна по телефону:

(050) 673 95-80;
(097) 027 09-93

У чому полягають послуги в сфері міграції?

Допомога адвоката в сфері міграції включає:

Якщо вам здається, що ви зможете самостійно розібратися в нюансах роботи сфери міграції, то це далеко не так. Звичайно, в теорії це реально. Але, як показує практика, громадяни в результаті все одно звертаються за кваліфікованою юридичною допомогою. Особливо це стосується тих випадків, коли ви хочете отримати постійне місце проживання в іншій країні.

Отримуючи документи у адвоката, ви отримуєте якісні і правильно оформлені папери відповідно до законодавчих норм. Надаючи їх чиновнику, можна завжди розраховувати на позитивний результат. Якщо міграційні проблеми ви вирішували з наявністю адвоката, то ви будете вселяти довіру, так як це говорить про вашу серйозності.

Телефонуйте за контактним телефоном і записуйтеся на юридичну консультацію, де можна отримати будь-які відповіді на питання, які стосуються сфери міграції.      БУДЕМО НА ЗВ'ЯЗКУ

      Чи готові почати співпрацю?