Адвокат Піддубний Сергій

Досвід, Надійність, Гарантія, Якість

Представляю інтереси юридичних та фізичних осіб в державних, банківських і комерційних установах, органах виконавчої та судової влади.

КОНТАКТЫ

Київ, Велика Васильківська 13/1, оф. 205

Пн - Пт: 09:00 - 18:00

Крайнім заходом, яка може бути застосована до батьків – позбавлення батьківських прав. Найчастіше це відбувається в наступних ситуаціях:

Лишение родительских прав

Ініціатором процедури можуть виступати родичі, опікуни або усиновителі, компетентні органи. Це найскладніші справи, які зустрічаються в сімейному праві. Труднощі викликає не тільки моральна складова, а й необхідність збору доказової бази для надання в суді. Тільки маючи вагомі підстави, можна отримати позитивне рішення.

Розібратися з усіма тонкощами самостійно неможливо. Участь кваліфікованого юриста є обов’язковим. Це дуже важливо для ефективного захисту прав дітей. Без професійної допомоги висока ймовірність програти справу.


  У яких випадках потрібно позбавлення батьківських прав

  Якщо виникає загроза благополуччю і безпеки дитини важливо своєчасно звернутися з приводу позбавлення батьківських прав. Як правило, не варто зволікати в наступних випадках:

  Допомога адвоката може полягати не тільки в комплексному захисті прав дитини, зборі важливих доказів. Не виключені ситуації, коли один з батьків, або родичі маніпулюють позбавленням батьківських прав, щоб досягти певної мети. При цьому абсолютно не враховуються інтереси дитини. Наш адвокат доведе неспроможність звинувачень, захистить клієнта від неправомірних дій.

  Чому вигідно звернутися до нас

  Юридична допомога включає позбавлення батьківських прав через подачу позовної заяви, консультації, а також супровід на всіх етапах. Складним процесом є відновлення прав на дитину, тому без професійного представництва в суді не обійтися.

  Наш адвокат з питань сімейного права володіє цінними професійними навичками і знаннями. Крім того, він має стратегічне мислення, здатність ясно і переконливо викладати вимоги. Спеціаліст в індивідуальному порядку допоможе вирішити сімейні спори на користь клієнта, наприклад, при розірванні шлюбу, стягнення аліментів, визначення місця проживання дитини, розподіл майна. Якщо склалася ситуація, яка вимагає судових розглядів, не варто зволікати ні хвилини. Чим раніше ви звернетеся до кваліфікованого адвоката, тим вище шанс на позитивний результат.


   БУДЕМО НА ЗВ'ЯЗКУ

   Чи готові почати співпрацю?