Адвокат Піддубний Сергій

Досвід, Надійність, Гарантія, Якість

Представляю інтереси юридичних та фізичних осіб в державних, банківських і комерційних установах, органах виконавчої та судової влади.

КОНТАКТЫ

Київ, Велика Васильківська 13/1, оф. 205

Пн - Пт: 09:00 - 18:00

За законодавством України кожен має право звернутися до суду за захистом своїх прав та інтересів. Представництво у суді – це частина професійної діяльності адвоката, яка полягає у захисті прав клієнта, у участі у судовому процесі від імені замовника. Залучення грамотного фахівця позбавить вивчення законів, вникання в тонкощі процесу, підготовки документації та багатьох інших супутніх клопотів. При цьому можна бути впевненим, що важливих моментів не буде втрачено.

Коли варто замовити послугу представництва в суді

Як правило, послугу захисту прав у суді замовляють у ситуаціях:

З усіма подібними проблемами, що виникають, можна звернутися в нашу компанію, і замовити послугу представництва в суді. Ми багато років захищаємо інтереси своїх клієнтів у залі суду, беручи на себе усю підготовчу роботу. Наші клієнти завжди повністю інформовані про реальну судову перспективу і отримують максимально можливий бажаний результат.

Представительство в суде

Поставте питання нашому юристу


  Робота юриста включає:

  Ми можемо надати окремі послуги (підготовка позову, юридична підтримка на етапі апеляції, оскарження), так і комплексну допомогу.

  Представництво у суді: перевага правильного вибору захисника

  Грамотна юридична допомога забезпечує низку переваг. Замовивши послугу представництва інтересів у суді, клієнти отримують:

  Сукупність цих факторів гарантує максимальний захист у суді, а також є чудовою базою для вирішення спору у потрібному ключі.

  Судова практика – це одна з галузей нашої спеціалізації. Кожна справа це ще одне підтвердження кваліфікації та компетентності нашої команди. І хоча ніхто не може гарантувати постійний стовідсотковий успіх, наші клієнти можуть бути впевнені, що весь арсенал професійних інструментів правової допомоги буде використаний по максимуму.


   БУДЕМО НА ЗВ'ЯЗКУ

   Чи готові почати співпрацю?