Адвокат Піддубний Сергій

Досвід, Надійність, Гарантія, Якість

Представляю інтереси юридичних та фізичних осіб в державних, банківських і комерційних установах, органах виконавчої та судової влади.

КОНТАКТЫ

Київ, Велика Васильківська 13/1, оф. 205

Пн - Пт: 09:00 - 18:00

Час перебування іноземців на українській території строго обмежена. Даний термін формується з урахуванням наступних підстав:

 1. При візовому порядку час перебування в країні визначається терміном дії дозвільного документа. Виділяють транзитні, короткострокові і довгострокові візи.
 2. При безвізовому порядку час перебування має обмеження – не більше 90 днів.

Законний спосіб залишитися в Україні – продовжити термін перебування. При цьому в документі, що посвідчує особу, ставиться штамп із зазначенням кінцевої дати виїзду за межі країни.

  Прикріпіть Заяви на продовження терміну перебування в Україні*


  Послуга Вартість (грн.) Виконання робіт (робочих днів)
  Вартість повного комплексу послуг 2500 5
  Увага

  Підстави, на яких іноземець перебуває на території України, визначають термін перебування іноземця на території України. У разі необхідності, цей термін може бути продовжений.

  Перелік документів, необхідних для продовження терміну перебування іноземного громадянина в Україні

  Документ Надає клієнт Готують наші юристи
  Заява (встановлених образів для приймаючої сторони – юридичної особи або фізичної особи) так
  Паспорт іноземця або документ, що посвідчує особу без громадянства так
  Копія сторінок паспорта іноземця або документа, що посвідчує особу без громадянства, з особистими даними, візою (за наявності) та відміткою про реєстрацію та / або копія імміграційної картки (за наявності) так
  Завірений нотаріально переклад українською мовою сторінок паспорта іноземця або документа, що посвідчує особу без громадянства, з особистими даними так
  Паспорт (оригінал і копія) приймаючої сторони фізичної особи або паспорт (оригінал і копія) керівника або уповноваженої особи приймаючої сторони – юридичної особи так
  Копія документа про призначення уповноваженої особи для приймаючої сторони – юридичної особи так
  Витяг з ЄДР для приймаючої сторони – юридичної особи так
  Документ, що підтверджує наявність фінансового забезпечення для покриття витрат, пов’язаних з перебуванням іноземця та особи без громадянства на території України так
  Оригінал і копія право встановлює документа на житло, яке надається іноземцю та особі без громадянства для перебування (після пред’явлення повертається) та його копію. Якщо житло не належить приймаючій стороні, – письмову згоду власника (співвласника) житла так
  Фотографії іноземця розміром 3,5 х 4,5 см. (4 шт.) так
  Квітанціі про оплату державного мита за продовження терміну перебування так

  У яких випадках можна без проблем продовжити термін

  Найбільш поширеними підставами для продовження часу перебування на нашій території є:

  Написати заяву необхідно не раніше ніж за 10 і не пізніше ніж за 3 робочих дні до закінчення терміну. Прикордонна або міграційна служба має право заборонити відвідувати країну протягом трьох років при перевищенні терміну перебування.

  Популярні способи продовження терміну перебування

  У іноземних громадян може виникнути необхідність залишитися на території країни довше встановленого терміну. Існують універсальні способи, які включають:

  1. Виникнення екстрених випадків, передбачених законом. Є перелік підстав, які обов’язково необхідно підтверджувати належним чином.
  2. Оформлення візи D. Довгострокова віза видається тільки на законних підставах. У разі гострої необхідності юрист допоможе відшукати потрібні аргументи. Недоліком даного способу є необхідність виїзду за межі країни на час оформлення документів.
  3. Одночасна подача документів на постійну посвідку на проживання і продовження термінів перебування. Наш адвокат з’ясує підстави для ПМЖ, підготує необхідні документи, подасть заяву на продовження терміну перебування. При юридичному супроводі процедура займає мінімум часу.

  Наш досвідчений юрист допоможе продовжити термін з дотриманням всіх нюансів. При цьому іноземні громадяни зможуть на законних підставах перебувати в Україні, не боячись штрафних санкцій та інших неприємних наслідків.


   БУДЕМО НА ЗВ'ЯЗКУ

   Чи готові почати співпрацю?