Адвокат Піддубний Сергій

Досвід, Надійність, Гарантія, Якість

Представляю інтереси юридичних та фізичних осіб в державних, банківських і комерційних установах, органах виконавчої та судової влади.

КОНТАКТЫ

Київ, Велика Васильківська 13/1, оф. 205

Пн - Пт: 09:00 - 18:00

Реєстрація ФОП в Києві

Щоб організувати свою справу, потрібна ідея, можливості її реалізації та оформлення свого статусу в юридичній площині. Почати власний бізнес простіше в якості ФОП. Так легше вести податкову звітність та бухгалтерський облік. При цьому є можливість наймати працівників і обходитися без касових апаратів при розрахунках.


  Послуга Вартість (грн.) Виконання робіт (робочих днів)
  Реєстрація ФОП (СПД) 1500 до 5
  Увага

  У зазначені ціни не входить адміністративний збір та вартість послуг нотаріуса. Вартість нотаріальних послуг прораховується окремо - залежно від кількості засновників на підприємстві.

  Допомога юриста в оформленні

  Реєстрація підприємницької діяльності в Україні, в Києві за допомогою кваліфікованого юриста не представляє особливої складності. Вам не доведеться витрачати час на пошуки потрібної інформації, стояти в чергах, спілкуватися з чиновниками і держслужбовцями, отримувати відмови і починати заново через помилки в заповненні реєстраційних документів. Все, що необхідно зробити, це надати мінімальний пакет документів:

  Також буде необхідна інформація про види діяльності. Для нерезидента додатково потрібен дозвіл на проживання і підстава перебування в Україні.

  З боку юриста Ви можете розраховувати на повноцінну консультативну допомогу:

  А також – на послуги з оформлення нотаріально завіреної довіреності, підготовці документації, постановці не врахування та реєстрації. Після закінчення реєстрації у Вас будуть на руках:

  З усіх питань, що виникли з приводу реєстрації бізнесу, можна завжди отримати допомогу професійного юриста.

  Кому можна і потрібно зареєструватися як ФОП?

  Кожен громадянин, який бажає займатися підприємництвом, тобто отримувати прибуток від своєї діяльності, повинен знати, що це право закріплено законодавчо в конституції України (ст.42) та цивільному кодексі України (ст.50). Але для цього фізособа зобов’язана зареєструвати підприємницьку діяльність, згідно із законодавством. Якщо цього не зробити, настає адміністративна відповідальність у вигляді штрафів – від 20 до 100 неоподатковуваних податком мінімумів доходів громадян. А при вдруге зафіксоване порушення, штраф доходить до 500 неоподатковуваних податком мінімумів. При цьому підлягає конфіскації і продукція, і засоби виробництва, сировину і гроші. Тому варто якомога відповідальніше поставитися до процедури реєстрації бізнесу. А краще – довірити оформлення професіоналу.

  Великий досвід успішної роботи з державними структурами дозволяє гарантувати швидке і якісне виконання зобов’язань по реєстрації ФОП.


   БУДЕМО НА ЗВ'ЯЗКУ

   Чи готові почати співпрацю?