Адвокат Піддубний Сергій

Досвід, Надійність, Гарантія, Якість

Представляю інтереси юридичних та фізичних осіб в державних, банківських і комерційних установах, органах виконавчої та судової влади.

КОНТАКТЫ

Київ, Велика Васильківська 13/1, оф. 205

Пн - Пт: 09:00 - 18:00

Реєстрація товариства з обмеженою відповідальністю в м.Києві

ТОВ – це господарське товариство з обмеженою відповідальністю і розділеним на частки капіталом. На сьогоднішній день така форма підприємництва є найзручнішою з організаційно-правової точки зору, і найчастіше вибирається юридичними особами при реєстрації і постановки на облік в Києві. Це найбільш чітко регламентована в правовому полі форма господарювання.


  ПослугаВартість (грн.)Виконання робіт
  (робочих днів)
  Реєстрація ТОВ2000до 5
  Увага

  У зазначені ціни не входить адміністративний збір та вартість послуг нотаріуса. Вартість нотаріальних послуг прораховується окремо - залежно від кількості засновників на підприємстві.

  Особливості організації ТОВ

  Перш за все, ТОВ – товариство з обмеженою відповідальністю може бути засноване як одним, так і кількома особами. Крім того, в якості засновників можуть виступати і юридичні, і фізичні особи. Але є деякі нюанси:

  Засновниками можуть бути резиденти та нерезиденти України (до ста засновників). Крім того, важливо враховувати, що:

  Статут є установчим документом ТОВ. При цьому засновники повинні вирішити, на базі якого статуту буде працювати ТОВ: модельного або звичайного.

  Підготовка до створення ТОВ

  Перед тим, як реєструвати ТОВ необхідно:

  Посада директора ТОВ може займати тільки громадянин України.

  Необхідний пакет документів

  Для швидкої і безпроблемною реєстрації знадобляться:

  В результаті Ви отримаєте реєстрацію ТОВ «під ключ» з усіма супутніми послугами та консультативною допомогою. Послуги професіонала максимально скоротять фінансові та часові витрати.


   БУДЕМО НА ЗВ'ЯЗКУ

   Чи готові почати співпрацю?