Адвокат Піддубний Сергій

Досвід, Надійність, Гарантія, Якість

Представляю інтереси юридичних та фізичних осіб в державних, банківських і комерційних установах, органах виконавчої та судової влади.

КОНТАКТЫ

Київ, Велика Васильківська 13/1, оф. 205

Пн - Пт: 09:00 - 18:00

Розірвання шлюбу є трудомістким процесом, який передбачає багато роботи, що є, на перший погляд, безглуздою. Найбільш простою процедурою вважається розлучення через ЗАГС, який займе 1 місяць з моменту подачі заяви. Цей процес можливий при відсутності неповнолітніх дітей. Також важливим нюансом є згода подружжя, відсутність вагітності на момент розірвання шлюбу.

Будь-які неточності при заповненні документів можуть збільшити термін розірвання шлюбу. Щоб все пройшло максимально безболісно, ​​рекомендовано звернутися за юридичною допомогою.

Расторжение брака

Коли без юриста не обійтися

Наш адвокат зі шлюборозлучних справ надасть юридичні послуги при необхідності вирішення наступних суперечок:


  Рішення сімейних спорів вельми виправдано вважається відповідальним процесом, оскільки він зачіпає інтереси кількох сторін. Знайти компроміс, або досягти потрібного результату дуже складно. Наш адвокат грамотно побудує стратегію, мінімізує ризики. До переваг співпраці з нами варто віднести наступні моменти:

  Наш адвокат має досвід в сімейному праві, постійно підвищує кваліфікацію, тому він допоможе в найскладніших шлюборозлучних процесах без особистої присутності клієнта, без згоди подружжя, а також у разі, коли місце розташування подружжя невідомо. Особливі складнощі може викликати процедура розірвання шлюбу з іноземним громадянином.

  Які нюанси має шлюборозлучний процес

  У багатьох ситуаціях вирішити спір між подружжям при розлученні без суду неможливо. Це відбувається в таких випадках:

  Грамотний юрист посприяє вирішенню будь-якого конфлікту. Також він допоможе з укладенням мирової угоди, якщо це можливо. Важливими перевагами такого результату є мінімальні витрати, а також збереження дружніх відносин між подружжям.

  Ми пропонуємо наступні види юридичної допомоги за доступними цінами:

  Наш адвокат неодмінно розбереться у всіх нюансах, запропонує кілька варіантів вирішення проблеми (наприклад, розлучення через ЗАГС або суд), а також буде супроводжувати на всіх етапах процесу розлучення. При вирішенні конфліктних ситуацій між подружжям дотримуються всі норми законодавства України.


   БУДЕМО НА ЗВ'ЯЗКУ

   Чи готові почати співпрацю?