Адвокат Піддубний Сергій

Досвід, Надійність, Гарантія, Якість

Представляю інтереси юридичних та фізичних осіб в державних, банківських і комерційних установах, органах виконавчої та судової влади.

КОНТАКТЫ

Київ, Велика Васильківська 13/1, оф. 205

Пн - Пт: 09:00 - 18:00

Грошові кошти, які виплачуються на утримання дитини, називають аліментами. Рідше такі виплати можуть призначатися для утримання дружини. Згідно з чинним законодавством аліменти виплачуються на дітей до досягнення ними повноліття. У разі, коли дитина отримує освіту, грошові кошти можуть надходити до 23 років. Розмір виплат визначається:

Взыскание алиментов

Аліменти можуть виплачуватися добровільно, або в примусовому порядку. В останньому випадку потрібно рішення суду. При наявності конфліктів, спірних моментів рекомендовано звернутися за юридичною допомогою. Також послуги адвоката будуть актуальними в разі відсутності часу і можливостей брати участь в судових розглядах.

Особливості стягнення в судовому порядку

Утримання дітей після розлучення є болючим питанням. Від призначеної суми багато в чому залежить благополуччя дітей. При небажанні добровільно надавати матеріальну допомогу дитині виплати встановлюються примусово в судовому порядку. Для цього необхідно подати позов. Далі рішення передається у виконавчу службу для стягнення коштів.


  Чому вигідно звернутися до нашого адвоката

  До переваг нашої співпраці варто віднести наступні моменти:

  1. Оперативне складання позовної заяви. Оскільки стягнення аліментів починається з моменту пред’явлення позову, не варто затягувати з його подачею.

  2. Детальний аналіз ситуації і складання переліку необхідних документів. При цьому ви збережете свій час, швидше подасте позов до суду, що в свою чергу відіб’ється на сумі аліментів.

  3. Супровід на всіх етапах процесу. Стягнення аліментів – неприємна процедура, тому в залі судових засідань можуть розгорнутися справжні баталії. Наш адвокат надасть юридичну допомогу, виключить ймовірність значного заниження суми виплат.

  4. Грамотна формулювання позовних вимог. Нюанси і недоліки при написанні заяви можуть відбитися на розмір аліментів. Також позов, складений без допомоги юриста, може не відповідати реальному стану речей.

  Наш адвокат знає, з якими реєстрами потрібно ознайомитися, щоб виявити всі джерела доходів платника аліментів, допоможе справедливо і точно визначити суму виплат. Індивідуальний підхід до кожного клієнта дозволяє вирішити складні проблеми, подружні суперечки. Ціни на юридичні послуги є доступними. Для отримання грамотної консультації обов’язково зв’яжіться з нами будь-яким зручним способом.


   БУДЕМО НА ЗВ'ЯЗКУ

   Чи готові почати співпрацю?