Адвокат Піддубний Сергій

Досвід, Надійність, Гарантія, Якість

Представляю інтереси юридичних та фізичних осіб в державних, банківських і комерційних установах, органах виконавчої та судової влади.

КОНТАКТЫ

Київ, Велика Васильківська 13/1, оф. 205

Пн - Пт: 09:00 - 18:00

Свідоцтво про розірвання шлюбу є документом, без якого неможливе одержання цілої низки держпослуг. Втрата або псування цього документа може несподівано завдати маси незручностей. Він потрібен:

Тому його варто якнайшвидше відновити, щоб у разі виникнення подібних ситуацій відсутність документа не стала проблемою.

Відновлення свідоцтва про розірвання шлюбу необхідне і в інших випадках:

А також інші ситуації, які ускладнюють або унеможливлюють використання свідоцтва про розірвання шлюбу.


  Свидетельство о расторжении брака

  Як відновити (отримати дублікат) свідоцтво про розірвання шлюбу?

  Найочевиднішим, але з найпростішим, рішенням є особисте звернення до РАГС, де реєструвалося розірвання шлюбу. Часто з багатьох причин це досить складно. Другий варіант – запросити дублікат у РАГСі за місцем проживання. У цьому випадку місцевий орган подаватиме запит до РАГСу, який оформив первинний документ. Все це буде відбуватися за допомогою поштових пересилок і може затягтися на довгий час.

  Третій, найкомфортніший і найшвидший варіант – звернутися до нас. Це нескладно зробити прямо на нашому сайті. Ми допоможемо отримати повторний екземпляр документа, зареєстрованого у РАГСі будь-якого населеного пункту України.

  Терміни та вартість витребування документів у Києві та інших містах України

  ПослугаВартість (грн.)Виконання робіт
  (робочих днів)
  Вимога свідоцтва про розірвання шлюбу1000від 1
  У вартість входить:

  Безкоштовна консультація фахівця; Підготовка заяви; Оплата державних мит і офіційних платежів; Подача і отримання необхідних документів.

  Хто може замовити повторне свідоцтво про розірвання шлюбу

  Дублікат такого документа можуть отримати лише певні особи. Документ можуть видати:

  Однак, якщо розлучення було оформлене за рішенням суду (з 27.07.2010), то підтвердити цей факт можна лише судовим рішенням. Оскільки оригіналу був, то дублікат отримати не можна.

  Допомога в отриманні дублікату свідоцтва про розірвання шлюбу

  Якщо потрібен дублікат свідоцтва про розірвання шлюбу, то цим можемо зайнятися ми. Не треба відпрошуватися з роботи, їздити держустановами, нервувати в чергах. Замовити отримання повторного примірника можна навіть з-за кордону. У такому разі при подачі заявки необхідно вказати для заснування якої країни знадобилося свідоцтво. Тоді ми зможемо оформити дублікат згідно з міжнародними вимогами з апостилем чи консульською легалізацією.

  Наші клієнти отримують лише якісні юридичні послуги та завжди можуть розраховувати на компетентну консультаційну допомогу. Ми працюємо професійно, всі нюанси обговорюються відкрито та заздалегідь, а ціни доступні громадянам України.


   БУДЕМО НА ЗВ'ЯЗКУ

   Чи готові почати співпрацю?