Адвокат Піддубний Сергій

Досвід, Надійність, Гарантія, Якість

Представляю інтереси юридичних та фізичних осіб в державних, банківських і комерційних установах, органах виконавчої та судової влади.

КОНТАКТЫ

Київ, Велика Васильківська 13/1, оф. 205

Пн - Пт: 09:00 - 18:00

Наявність на руках документів дуже важлива при оформленні різних господарських операцій, виїзді за кордон, оформленні різних підтверджень. Важко, а іноді неможливо обійтися без свідоцтва про смерть у випадках:

Відновити свідоцтво про смерть в Україні можна лише за виданим після 1943 року документом. Це з передачею старіших екземплярів в архіви.

Нерідко отримати дублікат необхідно не тільки при втраті оригіналу, але й в інших випадках:

Якщо виникла така проблема, наша юридична компанія завжди готова допомогти. Звернутися до юриста і отримати компетентні відповіді на всі питання, пов’язані з отриманням свідоцтва про смерть, можна через сайт компанії або по телефону.


  Свидетельство о смерти

  Оформлення повторного свідоцтва про смерть за допомогою юриста

  Найпростішим і найкомфортнішим варіантом отримання дубліката свідоцтва є доручення справи нашим фахівцям. Ми допоможемо отримати повторний екземпляр, оригінал якого було видано у будь-якому із РАГСів України. До нас звертаються не лише ті, хто мешкає далеко від цієї установи, а й ті, хто спробував зробити це особисто. Для самостійного оформлення дубліката потрібен час і терпіння на черзі, ходіння по кабінетах та банки для оплати квитанцій.

  На нашому сайті замовити послугу відновлення свідоцтва про смерть можна в кілька кліків. Подати заявку можна з будь-якого регіону України чи з-за кордону. У разі необхідності подання документа в іноземні установи, досвідчений юрист допоможе оформити апостиль або легалізацію свідоцтва про смерть, щоб надати йому юридичної сили на території іншої країни. Достатньо вказати у заявці державу, офіційні органи якої зажадали документ.

  Терміни та вартість витребування документів у Києві та інших містах України

  ПослугаВартість (грн.)Виконання робіт
  (робочих днів)
  Вимога свідоцтва про смерть1000від 1
  У вартість входить:

  Безкоштовна консультація фахівця; Підготовка заяви; Оплата державних мит і офіційних платежів; Подача і отримання необхідних документів.

  Кому дають копію свідоцтва про смерть

  Заявка надходить нам у роботу миттєво. Чекати довго не доведеться. Однак не всі охочі можуть оформити повторний примірник свідоцтва про смерть. Дублікат документа можуть отримати родичі померлого з пред’явленням документів, що підтверджують спорідненість. Також законодавство дозволяє видати копію:

  В інших випадках органи реєстрації громадянського стану дають виписку з державного реєстру, при документальному підтвердженні права отримання.


   БУДЕМО НА ЗВ'ЯЗКУ

   Чи готові почати співпрацю?