Адвокат Піддубний Сергій

Досвід, Надійність, Гарантія, Якість

Представляю інтереси юридичних та фізичних осіб в державних, банківських і комерційних установах, органах виконавчої та судової влади.

КОНТАКТЫ

Київ, Велика Васильківська 13/1, оф. 205

Пн - Пт: 09:00 - 18:00

Змінити своє ім’я чи прізвище за власним бажанням громадянин України має право вже у 16-річному віці. А за згодою батьків – із 14 років. Це відносяться до категорії немайнових привілеїв. Свідоцтво про зміну імені є документом, який служить на підтвердження особи власника. Неможливість ним скористатися серйозно обмежують дії громадянина. Наприклад, якщо диплом був оформлений до зміни особистих даних, то щоб довести свою освіту без свідоцтва, доведеться докласти багато зусиль.

Причин, з яких може знадобитися отримати дублікат свідоцтва про зміну імені (прізвища) багато. Найчастіше це:

Таке свідоцтво може входити до пакета документів при виїзді за кордон. І займатися отриманням його копії на валізах складно і немає часу. Але це не є проблемою для юристів нашої компанії. Отримавши потрібну інформацію, ми зробимо все самі.


  Свидетельство об изменении Имени, Фамилии

  Що потрібно для отримання копії свідоцтва про зміну імені

  Наша компанія надає послуги з отримання дублікатів документів, у тому числі свідоцтва про зміну імені (прізвища або по батькові). Звернутися по допомогу можна з будь-якого регіону України. Також оформлення дублікату українського свідоцтва можна замовити, перебуваючи за кордоном. Ми швидко опрацюємо заявку та надамо повторний екземпляр у найкоротші терміни. Його можна забрати у нашому офісі, а якщо це незручно – дублікат буде надіслано поштою чи кур’єром.

  Для роботи нам потрібна інформація:

  Терміни та вартість витребування документів у Києві та інших містах України

  ПослугаВартість (грн.)Виконання робіт
  (робочих днів)
  Свідоцтво про зміну Імені, Прізвища1000від 1
  У вартість входить:

  Безкоштовна консультація фахівця; Підготовка заяви; Оплата державних мит і офіційних платежів; Подача і отримання необхідних документів.

  При замовленні послуги отримання повторного свідоцтва про зміну імені (воно буде так назватись навіть при зміні по батькові або прізвища), потрібно враховувати, що витребування цього документа можливе лише для оформлених після 1943 року. За повторним екземпляром може звернутися як сам власник, так і його родичі, за наявності документів, що підтверджують спорідненість. Дублікат має таку ж юридичну силу, як і оригінал.

  Компетентна допомога в отриманні дублікату

  Кваліфікований адвокат допоможе швидко, без зайвого клопоту та додаткових витрат отримати повторний документ. При необхідності свідоцтво про зміну імені, прізвища чи по батькові буде засвідчено апостилем або отримає консульську легалізацію (згідно з вимогою приймаючої сторони). Пакет документів мінімальний: копія або дані про старий документ та довіреність на адвоката. Витрати часу незначні: подання заявки на сайті та обговорення деталей. Не треба нікуди їхати, чекати у чергах, з’ясовувати, нервувати через відмову. Все зробить фахівець – грамотний юрист, досвідчений адвокат.


   БУДЕМО НА ЗВ'ЯЗКУ

   Чи готові почати співпрацю?