Адвокат Піддубний Сергій

Досвід, Надійність, Гарантія, Якість

Представляю інтереси юридичних та фізичних осіб в державних, банківських і комерційних установах, органах виконавчої та судової влади.

КОНТАКТЫ

Київ, Велика Васильківська 13/1, оф. 205

Пн - Пт: 09:00 - 18:00

Повторні документи в Києві і Україні

Перший важливий документ в нашому житті – свідоцтво про народження. Його відновлення може знадобитися в різних ситуаціях. Дублікат потрібен при пошкодженні оригіналу, його ламінуванні. В даному випадку на допомогу прийде професійний адвокат, який має право на витребування документів.


  Свідоцтво про народження нового зразка

  Терміни та вартість витребування документів в Києві і інших містах України

  ПослугаВартість (грн.)Виконання робіт
  (робочих днів)
  Витребування свідоцтва про народження1000від 1
  У вартість входить:

  Безкоштовна консультація фахівця; Підготовка заяви; Оплата державних мит і офіційних платежів; Подача і отримання необхідних документів.

  Отримання дубліката: основні нюанси

  При зверненні до нашого юриста ви в найкоротший термін зможете відновити свідоцтво про народження. Для скорочення часу і витрат ми пропонуємо послугу, якою можна скористатися, перебуваючи в Києві і будь-якому іншому місті України. Адвокат має позитивний досвід витребування документів в країнах, які входили до складу СРСР. Щоб отримати дублікат, необхідно пройти два простих кроки:

  При відсутності копій оригінального документа потрібно надати особисті дані. Адвокат допоможе отримати дублікат свідоцтва, яке було видано до 1950 року включно.

  Оформлення довіреності на Україні і за кордоном

  Якщо ви перебуваєте на території країни, будь-які складності в складанні довіреності відсутні. Клієнт має право звернутися до приватного або державного нотаріуса на свій розсуд. При відправці запиту наші менеджери нададуть всю необхідну інформацію: зразок документа, паспортні дані адвоката.

  За кордоном отримати довіреність можна у нотаріуса, або в консульстві України. Другий варіант є більш привабливим, оскільки документ не потрібно буде переводити і повторно завіряти.

  Етапи співпраці

  При зверненні до нашого адвоката, який працює з держорганами країни, а також відомствами за кордоном, ви отримаєте потрібний документ в найкоротший термін. Співпраця складається з наступних етапів:

  Готовий документ відправляється зручною поштовою компанією після внесення залишку від обумовленої суми.

  Особливості відновлення свідоцтва, яке буде дійсно закордоном

  Всі документи, які були отримані повторно, повинні пройти особливу підготовку. У деяких випадках може знадобитися «Апостиль», або консульська легалізація. Все залежить від країни призначення.


   БУДЕМО НА ЗВ'ЯЗКУ

   Чи готові почати співпрацю?