Адвокат Піддубний Сергій

Досвід, Надійність, Гарантія, Якість

Представляю інтереси юридичних та фізичних осіб в державних, банківських і комерційних установах, органах виконавчої та судової влади.

КОНТАКТЫ

Київ, Велика Васильківська 13/1, оф. 205

Пн - Пт: 09:00 - 18:00

Повторні документи в Києві і Україні

Важливим документом, який може знадобитися при зверненні в різні інстанції в Україні і за кордоном, є свідоцтво про шлюб. Ніхто не застрахований від ситуацій, коли оригінал відсутній і необхідно терміново відновити документ. Найчастіше нове свідоцтво про шлюб потрібно в наступних випадках:


  Відновлення свідоцтва про шлюб

  Отримати дублікат можна самостійно, якщо у вас є вільний час і бажання відвідувати потрібні установи. В іншому випадку рекомендовано звернутися за допомогою до професійного адвоката. Він без праці допоможе відновити документ з мінімальними витратами часу і коштів.

  Терміни та вартість витребування документів в Києві і інших містах України

  ПослугаВартість (грн.)Виконання робіт
  (робочих днів)
  Витребування свідоцтва про шлюб1000від 1
  У вартість входить:

  Безкоштовна консультація фахівця; Підготовка заяви; Оплата державних мит і офіційних платежів; Подача і отримання необхідних документів.

  Як отримати дублікат без клопоту

  Отримати документ, який був виданий ще в СРСР, або відновити його можна, перебуваючи в Києві і будь-якому іншому регіоні країни. Адвокат вкладеться в мінімальний термін. Для відновлення свідоцтва необхідно:

  Довіреність можна зробити як на території України, так і за кордоном. При цьому процедура буде відрізнятися.

  Оформлення довіреності за кордоном

  Звернутися за допомогою для оформлення документа в іноземній країні можна до нотаріуса, або в консульство України. Другий варіант є найбільш зручним і швидким. Довіреність відразу оформляється українською мовою, тому немає потреби в додатковому завіренні. На території рідної країни в вашому розпорядженні приватні або державні нотаріуси.

  Вигідне співробітництво: ключові моменти

  Робота з нашим адвокатом складається з наступних основних етапів:

  Індивідуальний підхід дозволяє надавати послуги на найвищому рівні. При цьому на першому місці для адвоката інтереси клієнта.

  Підготовка свідоцтва для використання за кордоном

  Всі документи, які отримують повторно, підлягають особливій підготовці з урахуванням вимог країни призначення. Це може бути консульська легалізація, проставлення штампа «Апостиль». Отримати детальну інформацію можна в телефонному режимі.


   БУДЕМО НА ЗВ'ЯЗКУ

   Чи готові почати співпрацю?