Адвокат Піддубний Сергій

Досвід, Надійність, Гарантія, Якість

Представляю інтереси юридичних та фізичних осіб в державних, банківських і комерційних установах, органах виконавчої та судової влади.

КОНТАКТЫ

Київ, Велика Васильківська 13/1, оф. 205

Пн - Пт: 09:00 - 18:00

послуги адвоката

Переваги адвоката по виконавчому провадженню

Якщо ви раніше ніколи не стикалися з юридичним питанням рішення виконавчого виробництва, то в цьому випадку відмінним варіантом стане звернення до послуг адвоката. Кваліфікований фахівець вирішить навіть найскладнішу проблему відповідно до законодавчих норм.

Адвокат по виконавчому провадженню має великий досвід роботи в цій сфері діяльності. Кожному клієнту гарантується висококласне обслуговування і професіоналізм. Записуйтеся на консультацію адвоката за контактними телефонами.

Исполнительное производство

Трапляються ситуації, коли рішення по судовому розгляду давно прийнято в вашу користь, але програла, не прагне виконувати свої обов’язки. Як же вирішити цю проблему?

На практиці видно, що просто виграти справу недостатньо, складніше змусити відповідача виконати рішення суду. В цьому випадку необхідно звертатися за допомогою до адвоката по виконавчому провадженню. Кваліфікований фахівець допоможе швидко відновити справедливість і захистить ваші інтереси за законодавством країни.

Звичайно, існує спеціальна державна служба, яка зобов’язана займатися виконавчим провадженням. Але не завжди звернення до виконавців держави дають якийсь результат. Якщо ви хочете добитися бажаного результат за короткий термін часу, то кращим варіантом стане звернення до адвоката по виконавчому провадженню.

послуги адвоката

Які послуги виконує адвокат по виконавчому провадженню?

В послуги адвоката включається не тільки комплексна юридична допомога на судовому етапі, але і широкий спектр послуг із супроводу у виконавчому провадженні:

Адвокат самостійно проводить переговори з відповідачем від імені клієнта. Тут необхідно домовиться з стороною, що програла про те, щоб прийняте судом рішення було виконано добровільно і за законом.


    БУДЕМО НА ЗВ'ЯЗКУ

    Чи готові почати співпрацю?