Адвокат Піддубний Сергій

Досвід, Надійність, Гарантія, Якість

Представляю інтереси юридичних та фізичних осіб в державних, банківських і комерційних установах, органах виконавчої та судової влади.

КОНТАКТЫ

Київ, Велика Васильківська 13/1, оф. 205

Пн - Пт: 09:00 - 18:00

Коли потрібно проводити витребування документів?

Витребування документів проводиться в наступних випадках:

Послуги адвоката допоможуть в найкоротші терміни оформити та отримати необхідні документи. Спеціаліст бере на себе основну копітку роботу. Вам немає необхідності витрачати свій час на те, щоб відстояти довгі черги в певних інстанціях. Адвокат допомагає витребувати документи:

Звертайтеся до послуг адвоката і отримаєте кваліфіковану юридичну допомогу.

Истребование документов

Процедура витребування документів являє собою повторне отримання дублікатів або оригіналів офіційних паперів з певних державних органів, які спочатку їх видавали. Кваліфікований адвокат надає комплексні послуги щодо витребування документів як на території України, так і за кордоном. Послуги фахівця відрізняються максимально швидкими термінами отримання документації.

Замовте безкоштовний дзвінок фахівця!

Отримати безкоштовну консультацію по відновленню свідоцтв можна по телефону:

(050) 673 95-80;
(097) 027 09-93

Переваги адвоката при витребуванні документів

Адвокат працює не тільки з державними органами України, а й відомствами за кордоном. Це дає можливість кожній людині вирішити проблеми і труднощі, пов’язані з витребуванням документів.

Фахівець також допоможе оформити і підготувати документи для подачі в державні органи в іншій країні. Це легалізація особистих паперів в консульстві, проставлення апостилю, переклад і завірення документів у нотаріуса.

Для проведення витребування документів адвокат повинен отримати довіреність від вас на своє ім’я. Якщо ви хочете якісно і швидко отримати необхідні папери на руки, то кращим варіантом буде скористатися послугами адвоката. Він дасть не тільки юридичну консультацію, а й відповість на ваші запитання.

Адвокат має багаторічний досвід роботи у витребуванні документів. Постійна практика і отримані знання дозволяють завжди добиватися позитивного результату. В кожному окремому випадку підбирається індивідуальний підхід до клієнта.

Звертайтеся до юридичної підтримки, і отримуйте висококласне і кваліфіковане обслуговування.      БУДЕМО НА ЗВ'ЯЗКУ

      Чи готові почати співпрацю?