Адвокат Піддубний Сергій

Досвід, Надійність, Гарантія, Якість

Представляю інтереси юридичних та фізичних осіб в державних, банківських і комерційних установах, органах виконавчої та судової влади.

КОНТАКТЫ

Київ, Велика Васильківська 13/1, оф. 205

Пн - Пт: 09:00 - 18:00

Вилучення з реєстру РАГСу про шлюб

Донедавна РАГСи України давали на запит лише довідку про реєстрацію шлюбу. Зараз замість цього документа можна отримати інший, який називається випискою з державного реєстру. Він містить безліч корисної інформації, у тому числі дані про сам актовий запис, про особи, що зареєстрували шлюб, і розірвання шлюбу, якщо таке сталося. Тобто в ньому є всі відомості, які може знадобитися підтвердити. Цей документ необхідно отримати, якщо:

Без цього документа не обійтися при укладенні нового шлюбу в іншій країні або оформленні громадянства, для судового провадження, при створенні сімейного архіву. І якщо планується якась із подібних подій, краще подбати про це вчасно та замовити виписку з держреєстру заздалегідь.


  Выписка из ЗАГСа о регистрации брака

  Як замовити послугу витребування виписки про шлюб із реєстру РАГСу

  Отримати таку виписку із зазначенням дошлюбного прізвища можна, звернувшись особисто до компетентного органу, де шлюб був зареєстрований, або за місцем проживання. Потрібно бути готовим до кількох годин, (нерідко – днів) очікування, черг, ходіння у відділення банку, сидінь «під кабінетом» та інших дратівливих моментів. Усього цього можна уникнути, доручивши справу витребування вилучення з держреєстру актів громадянського стану про шлюб досвідченому юристу. Також можна замовити такий документ із даними щодо колишнього чоловіка. Достатньо заповнити онлайн-заявку на сайті та передати потрібні відомості:

  Терміни та вартість витребування документів у Києві та інших містах України

  ПослугаВартість (грн.)Виконання робіт
  (робочих днів)
  Витяг про укладення шлюбу з РАГСу1000від 1
  У вартість входить:

  Безкоштовна консультація фахівця; Підготовка заяви; Оплата державних мит і офіційних платежів; Подача і отримання необхідних документів.

  Ми допоможемо вимагати вилучення з держреєстру будь-якого РАГСу України. Забрати документ можна особисто в офісі нашої компанії або скористатися послугами пошти/кур’єра.

  Ми практикуємо індивідуальний підхід. Задати питання та обговорити деталі, можна замовивши безкоштовний дзвінок від спеціаліста.

  Як замовити витяг, перебуваючи за межами України

  Нерідко необхідно вимагати виписки з держреєстру РАГСу громадянам, які виїхали з України. Звернутися особисто до держоргану досить проблематично. Необхідно скласти письмовий запит у відповідну держустанову або зв’язатися з міграційною службою. Її співробітники протягом кількох тижнів зроблять усе потрібне.

  Оптимальний варіант – користуватися послугами юридичної компанії. Звернутися до нас за допомогою можна як із території нашої країни, так і з іншої держави. Хочете зробити все швидко, без клопоту і нервування? Зателефонуйте нам. Тут працюють справжні майстри. Співпраця з нами – це підтримка досвідченого адвоката, компетентного з усіх питань, увага до деталей, обов’язковість та відповідальність. Все це дозволяє компанії гарантувати своїм клієнтам бажаний результат.


   БУДЕМО НА ЗВ'ЯЗКУ

   Чи готові почати співпрацю?