Адвокат Піддубний Сергій

Досвід, Надійність, Гарантія, Якість

Представляю інтереси юридичних та фізичних осіб в державних, банківських і комерційних установах, органах виконавчої та судової влади.

КОНТАКТЫ

Київ, Велика Васильківська 13/1, оф. 205

Пн - Пт: 09:00 - 18:00

Дитина має право самостійно вибрати, з ким із батьків він хоче проживати. Це право надається з 14 років, оскільки вважається, що дитина вже усвідомлює свої прихильності, може самостійно визначитися з бажаннями. Процес визначення місця проживання є дуже відповідальним, оскільки в подальшому це впливає на наступні моменти:

Определение места жительства ребенка

При мировій угоді батьки в усній формі домовляються про місце проживання дитини. При необхідності можна підписати договір і завірити його нотаріально. Такий спосіб вирішення конфліктної ситуації зустрічається вкрай рідко. У більш складних випадках без допомоги юриста по сімейних справах і судового порядку вирішення конфлікту не обійтися.


  Нюанси визначення місця проживання

  У випадках, коли суд бажає дізнатися думку дитини щодо місця його проживання, необхідна участь органів опіки. Фахівці проводять невимушену бесіду без будь-якого тиску в комфортних для дитини умовах. Після цього вони повідомляють суду про результати. На результат справи можуть вплинути різні обставини:

  Довести відповідальне ставлення до виконання обов’язків можуть підтвердити свідчення свідків, однак 100% гарантії немає. Набагато результативніше буде надання характеристики з місця проживання, місця навчання дитини, поліклініки, де він спостерігається. Такі документи підтвердять, що батько бере участь у житті дитини, піклується про стан його здоров’я. Важливо враховувати, що при наявності у одного з батьків важких хвороб, які передаються повітряно-крапельним шляхом, то виграти справу неможливо. Якщо ж хвора дитина, а батько чи мати не мають фінансової можливості забезпечити йому належний догляд і медичне обслуговування, то місце проживання визначать у другого чоловіка. Кожен нюанс необхідно підтверджувати документально.

  Можливість забезпечення потреб дитини в матеріальному плані, а також забезпечення належних умов також мають важливе значення при прийнятті рішення. Підтвердити матеріальне становище можна, надавши довідку про доходи з місця роботи. Перш ніж суд винесе вердикт, органи опіки та піклування зобов’язані обстежити умови майбутнього проживання. За результатами складаються акти, які долучають до результатів справи.

  Процедура встановлення місця проживання дитини є досить складною, має масу нюансів, про які простий обиватель може не знати. Наш адвокат детально вивчить матеріали, відшукає «підводні камені», підготує доказову базу, допоможе вирішити сімейний конфлікт на користь клієнта. Без юридичної допомоги висока ймовірність програти справу.


   БУДЕМО НА ЗВ'ЯЗКУ

   Чи готові почати співпрацю?