Адвокат Піддубний Сергій

Досвід, Надійність, Гарантія, Якість

Представляю інтереси юридичних та фізичних осіб в державних, банківських і комерційних установах, органах виконавчої та судової влади.

КОНТАКТЫ

Київ, Велика Васильківська 13/1, оф. 205

Пн - Пт: 09:00 - 18:00

Юридичні послуги та консультація у Києві

Юридична допомога необхідна практично у всіх життєвих ситуаціях, із якими стикається людина. Адвокат Піддубний Сергій Васильович, який має величезний досвід роботи в адміністративному, цивільному, господарському праві та кримінальних справах, проводить консультації у Києві та веде справи у різних галузях права.

Надання послуг

Адвокат готовий надати професійну юридичну допомогу та надати такі послуги:

Професійний юрист має індивідуальний підхід до кожного клієнта, для вирішення питань шукає максимально ефективні шляхи, тому вам не надаватимуть традиційний прейскурант на юридичні послуги. Оцінка послуг залежить від особливостей кожної індивідуальної проблеми та складності справи.

Юридичні послуги та консультація у Києві

Поставте питання нашому юристу


  Види юридичної консультації

  Юридичні консультації є простою перевіркою правил. Грамотний юрист – це насамперед стратегічний радник як у правових питаннях, так і ділових. Він здатний повністю брати він ведення справи і розробляти оптимальні шляхи розвитку.

  Початком юридичної співпраці завжди буде юридична консультація, яка може відбуватися у будь-якому вигляді:

  Найбільш традиційний вид консультацій – офісні зустрічі. Ви приходите для отримання послуг до офісу адвоката.

  Консультації в телефонному режимі адвокат дасть максимально об’єктивну відповідь на запитання, що цікавлять. При цьому заздалегідь йде підготовка до консультації, обговорюється максимальний час та сума.

  Також можливі онлайн консультації, якщо телефонний режим та відвідування офісу адвоката для вас є неможливим. Юридична консультація у Києві онлайн – надійний та зручний спосіб звернення до адвоката і вам при цьому не потрібно навіть виходити з дому.

  Напрями юридичної діяльності

  Адвокат надає юридичні послуги приватним особам, підприємцям, юридичним особам різних форм власності.

  Від імені клієнта юрист візьме участь у досудових переговорах, у разі ускладнення ситуації вам гарантовано надійне представництво у суді, прокуратурі, подання апеляції та оскарження судових рішень.

  Компаніям кваліфікований досвідчений юрист забезпечить стабільність та правову безпеку.

  Адвокат Піддубний Сергій Васильович надає якісні юридичні послуги та консультації у Києві за справедливою ціною.


   БУДЕМО НА ЗВ'ЯЗКУ

   Чи готові почати співпрацю?