Адвокат Піддубний Сергій

Досвід, Надійність, Гарантія, Якість

Представляю інтереси юридичних та фізичних осіб в державних, банківських і комерційних установах, органах виконавчої та судової влади.

КОНТАКТЫ

Київ, Велика Васильківська 13/1, оф. 205

Пн - Пт: 09:00 - 18:00

Послуги юриста у Києві: консультації та правові вирішення конфліктних ситуацій

Юридичні справи – це те, що не вдасться вирішити без кваліфікованої допомоги. Тільки досвідчений юрист допоможе захистити ваші права та знайти законний вихід у різних ситуаціях. Навіть найскладніші юридичні питання та конфлікти зможе вирішити наш юрист у Києві, Піддубний Сергій. Надаємо юридичні послуги різних напрямків від вирішення господарських спорів до ведення на судах кримінальних справ.

Види наших послуг

У житті доводиться стикатися з різними ситуаціями, які загрожують втратою майна, штрафами та дослідженнями, кримінальною відповідальністю. Для кожного випадку потрібен підбір індивідуальних дій, які ми робимо в рамках правого поля. Розбираємо докладно ситуацію і знаходимо рішення для її врегулювання.

Надаємо юридичну підтримку на різних етапах:

 1. Під час підготовки різних документів – допоможемо правильно оформити юридичну документацію для законного ведення справ. Складаємо контракти, заяви, позови, прохання для різних інстанцій та завдань.
 2. Для захисту інтересів, коли є загроза втрати майна чи стягнення штрафів. Розбираємо різні господарські, адміністративні та громадянські конфлікти на всіх позиціях.
 3. При проведенні судових позовів надаємо послуги представництва на судах. Повністю готуємо доказову базу, вивчаємо ситуацію, виступаємо із захистом на судових засіданнях.

Допоможемо вирішити ваші завдання під ключ, тобто всі етапи візьме на себе наш юрист. Також у нас можна пройти юридичну консультацію і отримати відповіді на питання, що вас цікавлять.

Послуги юриста у Києві: консультації та правові вирішення конфліктних ситуацій

Поставте питання нашому юристу


  Кому підходять наші послуги

  До нас звертаються з питань та юридичної підтримки для різних сфер:

  Наші клієнти – це приватні особи та організації. Наш юрист допоможе все видалити на законному рівні зі збереженням ваших інтересів.

  Чому варто звернутися до нас

  За консультації та ведення справ у нас відповідає досвідчений спеціаліст. Це адвокат Сергій Піддубний. Співпраця з ним – це:

  1. Гарантія позитивного результату для клієнта, тому що юрист докладає всіх зусиль для досягнення бажаних результатів.
  2. Глибоке вивчення всіх сторін ситуації – збирання та аналіз фактів, оцінювання ризиків, добір законів та постанов, розробка індивідуальних стратегій під ситуацію клієнта.
  3. Відповідальність та чесність у консультаціях та переговорах. Наш юрист намагається широко, точно та прозоро відповідати на запитання. Даємо чесну інформацію, чого можна досягти і очікувати в конкретній ситуації, і що слід виконати та пройти задля досягнення поставленої мети. При цьому за все відповідаємо, і зробимо все можливе, щоб виправдати висунуті оцінки.

  Звертайтесь до нас, якщо вам потрібен юрист у Києві для консультації з правових аспектів, підготовки документів, участі у переговорах чи подання до судів.


   БУДЕМО НА ЗВ'ЯЗКУ

   Чи готові почати співпрацю?