Адвокат Піддубний Сергій

Досвід, Надійність, Гарантія, Якість

Представляю інтереси юридичних та фізичних осіб в державних, банківських і комерційних установах, органах виконавчої та судової влади.

КОНТАКТЫ

Київ, Велика Васильківська 13/1, оф. 205

Пн - Пт: 09:00 - 18:00

Особливості юридичної консультації в онлайн формі

Втрата фінансів або майна може статися з кожним від необдуманих та неправильних рішень. В наш час дуже важливо стежити за правовою документацією, щоб вона була в порядку та відповідала законним вимогам. Жодна розписка від руки або усні домовленості не стануть для вас 100% гарантією в позиках та інших питаннях. Тільки документи з грамотним оформленням та юридичним запевненням допоможуть бути захищеними та реалізовувати свою діяльність на правових засадах. У різних ситуаціях вам допоможе юрист онлайн. Це послуга для дистанційних консультацій у зручному режимі.

З якими питаннями можна проходити онлайн-консультацію

Юридичне онлайн-консультування підходить для багатьох питань, пов’язаних із укладанням та веденням документації, з розробкою алгоритмів при різних порушеннях прав. Звернутися до нашого юриста онлайн можна, якщо вам потрібно:

Наш юрист Сергій Піддубний проконсультує вас з питань різного спрямування, включаючи кримінальні справи.

Юрист онлайн

Поставте питання нашому юристу


  У чому переваги консультації в онлайн режимі

  Швидкий темп життя не завжди дозволяє знайти час на найважливіші розмови – консультації з фахівцем. Тому в онлайн форматі буде зручно отримати відповіді на свої запитання, якщо:

  Поради грамотного юриста допоможуть знайти рішення і розробити стратегію, як поводитися в ситуації, що склалася. З професійною підтримкою ваші права будуть максимально захищені, а з онлайн-консультацією також збережете сили та час.

  Як проходять консультації в онлайн

  Завдяки сучасним технологіям можна у зручний час та у комфортному форматі обговорити свої питання. Реалізувати це можна за Скайпом, телефоном або іншим каналом зв’язку. Можна описати свою ситуацію, надіслати документи та отримати відповідь.

  Наш юрист:

  1. Оцінить факти, проаналізує усі дані.
  2. Складе індивідуальний порядок вирішення ситуації.
  3. При необхідності візьме на себе відповідальність і представлятиме вас в інстанціях та судах.

  Іноді фахівцю доведеться взяти перерву між розмовою, щоб був час для ретельного аналізу. Потім повторно буде необхідно зв’язатись для отримання відповідей.


   БУДЕМО НА ЗВ'ЯЗКУ

   Чи готові почати співпрацю?