Адвокат Піддубний Сергій

Досвід, Надійність, Гарантія, Якість

Представляю інтереси юридичних та фізичних осіб в державних, банківських і комерційних установах, органах виконавчої та судової влади.

КОНТАКТЫ

Київ, Велика Васильківська 13/1, оф. 205

Пн - Пт: 09:00 - 18:00

Зміна керівника підприємства, зміна директора

Іноді, в силу різних обставин, підприємству потрібно змінити керівника – голову правління, директора або гендиректора. Однак одного протокольного рішення недостатньо. Заміна тягне за собою ряд процесуальних дій в державних органах. Інакше новий директор не може офіційно виконувати свої функції.

Згідно із законодавством, в єдиному державному реєстрі повинні бути вказані актуальні дані про керівника юрособи. Послуги юриста з реєстрації зміни директора ТОВ (ТОВ) в Києві дозволять в стислі терміни приступити новому керівнику до своїх обов’язків.


  ПослугаВартість (грн.)Виконання робіт
  (робочих днів)
  Зміна директора ТОВ2000до 5
  Увага

  У зазначені ціни не входить адміністративний збір та вартість послуг нотаріуса. Вартість нотаріальних послуг прораховується окремо - залежно від кількості засновників на підприємстві.

  Пакет документів

  Причини заміни діючого керівника можуть бути різні. Від власного бажання займає посаду особи, до рішення власників на загальних зборах. У будь-якому випадку, реєстрація цієї заміни повинна бути оформлена відповідно до вимог закону. Послуги юриста дозволять повно і точно виконати всі необхідні дії за мінімальний період часу. Для цього потрібно надати пакет документів:

  Співпраця з грамотним юристом дозволить уникнути помилок і індивідуальних нюансів при реєстрації зміни директора. Одним з таких прикладів може служити невірно вказана дата звільнення старого або призначення нового керівника (розбіжність дат, припадання на вихідний день). Така неточність веде до визнання протоколу некоректно оформленим, що гальмує процес реєстрації і вступ на посаду нового обличчя. Поради професіонала допоможуть уникнути неприємних ситуацій і відмови в реєстрації.

  Чим допоможе юрист

  Завдяки участі юриста, реєстрація зміни керівника мінімізує витрати часу на офіційне оформлення цього рішення. Допомога при процедурі зміни директора включає в себе:

  За фактом реєстрації зміни директора або керівника ТОВ в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, Ви отримаєте готові документи:

  Скористатися послугами юриста розумний крок для цінують свій час.


   БУДЕМО НА ЗВ'ЯЗКУ

   Чи готові почати співпрацю?