Зміна назви підприємства
Зміна назви підприємства
Найменування підприємства – це один з головних ознак ідентифікації юрособи. Назва компанії відображено в Єдиному реєстрі та в усіх установчих документах. Тому зміна назви це об’ємна і складна процедура, що вимагає певних навичок роботи з документацією і досвіду спілкування з державними органами. І зробити це потрібно не пізніше трьох робочих днів з моменту прийняття рішення про перейменування юрособи. Тому доцільно звернутися за допомогою до професіонала. Досвідчений юрист візьме на себе підготовку документів, супроводжуючих процедуру зміни назви організації.
Послуга | Вартість (грн.) | Виконання робіт (робочих днів) |
Зміна назви підприємства | 2000 | до 5 |
Увага
У зазначені ціни не входить адміністративний збір та вартість послуг нотаріуса. Вартість нотаріальних послуг прораховується окремо - залежно від кількості засновників на підприємстві.
Вимоги до нової назви
Зазвичай, зміна назви диктується необхідністю ребрендингу або вимогою нових засновників.
Перш за все, потрібно перевірити унікальність нової назви. У разі збігу найменування з уже існуючою компанією, в перереєстрації назви буде відмовлено. Однак реєстрація юросіб з однаковим найменуванням, але різною організаційно-правовою формою хазяйновитість не заборонено. Для перевірки можна скористатися Єдиним державним реєстром юридичних і фізичних осіб-підприємців.
Також повинні бути дотримані законодавчо закріплені вимоги до написання найменувань юридичних осіб. В Наказі Міністерства юстиції України детально прописані всі правила написання, визначено перелік символів і знаків, які можуть містити назви юридичних осіб в Україні з відповідною формою хазяйновитість.
Пакет документів
Грамотний юрист добре знайомий зі специфікою і відпрацьованої до дрібниць процедурою зміни назви підприємства. Щоб надати цю юридичну послугу, знадобляться документи:
- оригінал чинного і нотаріальна копія нового Статуту;
- копія свідоцтва про реєстрацію або виписка;
- Протокол загальних зборів, на яких прийнято рішення (нотаріально завірений);
- заяву про реєстрацію зміни даних (форма 3);
- довідка статистики (при наявності);
- якщо є - оригінал довідки 4-ОПП і свідоцтво платника ПДВ (для здачі в ДПІ);
- довіреність на представлення інтересів з підписом і печаткою, оформлена на офіційному бланку юрособи.
А також необхідно надати документ про оплату арбітражного збору. Після реєстрації зміни назви, клієнт отримує відповідний протокол та інші документи.
Оновлення вимагають:
- Статут підприємства;
- виписка з Єдиного держреєстру;
- довідка з управління статистики;
- виписка з реєстру платників ПДВ;
- виписка з реєстру платників єдиного податку.
Також слід переоформити ліцензії. Особливо на алкоголь і тютюн. Зміна назви підприємства в Києві за допомогою юриста це швидко і надійно.