Адвокат Піддубний Сергій

Досвід, Надійність, Гарантія, Якість

Представляю інтереси юридичних та фізичних осіб в державних, банківських і комерційних установах, органах виконавчої та судової влади.

КОНТАКТЫ

Київ, Велика Васильківська 13/1, оф. 205

Пн - Пт: 09:00 - 18:00

Зміна назви підприємства

Найменування підприємства – це один з головних ознак ідентифікації юрособи. Назва компанії відображено в Єдиному реєстрі та в усіх установчих документах. Тому зміна назви це об’ємна і складна процедура, що вимагає певних навичок роботи з документацією і досвіду спілкування з державними органами. І зробити це потрібно не пізніше трьох робочих днів з моменту прийняття рішення про перейменування юрособи. Тому доцільно звернутися за допомогою до професіонала. Досвідчений юрист візьме на себе підготовку документів, супроводжуючих процедуру зміни назви організації.


  ПослугаВартість (грн.)Виконання робіт
  (робочих днів)
  Зміна назви підприємства2000до 5
  Увага

  У зазначені ціни не входить адміністративний збір та вартість послуг нотаріуса. Вартість нотаріальних послуг прораховується окремо - залежно від кількості засновників на підприємстві.

  Вимоги до нової назви

  Зазвичай, зміна назви диктується необхідністю ребрендингу або вимогою нових засновників.

  Перш за все, потрібно перевірити унікальність нової назви. У разі збігу найменування з уже існуючою компанією, в перереєстрації назви буде відмовлено. Однак реєстрація юросіб з однаковим найменуванням, але різною організаційно-правовою формою хазяйновитість не заборонено. Для перевірки можна скористатися Єдиним державним реєстром юридичних і фізичних осіб-підприємців.

  Також повинні бути дотримані законодавчо закріплені вимоги до написання найменувань юридичних осіб. В Наказі Міністерства юстиції України детально прописані всі правила написання, визначено перелік символів і знаків, які можуть містити назви юридичних осіб в Україні з відповідною формою хазяйновитість.

  Пакет документів

  Грамотний юрист добре знайомий зі специфікою і відпрацьованої до дрібниць процедурою зміни назви підприємства. Щоб надати цю юридичну послугу, знадобляться документи:

  А також необхідно надати документ про оплату арбітражного збору. Після реєстрації зміни назви, клієнт отримує відповідний протокол та інші документи.

  Оновлення вимагають:

  Також слід переоформити ліцензії. Особливо на алкоголь і тютюн. Зміна назви підприємства в Києві за допомогою юриста це швидко і надійно.


   БУДЕМО НА ЗВ'ЯЗКУ

   Чи готові почати співпрацю?