Адвокат Піддубний Сергій

Досвід, Надійність, Гарантія, Якість

Представляю інтереси юридичних та фізичних осіб в державних, банківських і комерційних установах, органах виконавчої та судової влади.

КОНТАКТЫ

Київ, Велика Васильківська 13/1, оф. 205

Пн - Пт: 09:00 - 18:00

Зміна розміру статутного капіталу ТОВ

У випадках, коли необхідно збільшити або зменшити статутний капітал, це питання розглядається на загальних зборах учасників. Це право передбачено законодавством. Але одного рішення недостатньо. Дані про зміну статутного капіталу підприємства необхідно внести до ЄДР, для чого слід звернутися в реєстраційну службу і надати комплект документів. Що знає всі тонкощі процедури юрист в Києві допоможе впоратися з цим завданням при мінімальних витратах часу.


  ПослугаВартість (грн.)Виконання робіт
  (робочих днів)
  Зміна розміру статутного капіталу ТОВ2000до 5
  Увага

  У зазначені ціни не входить адміністративний збір та вартість послуг нотаріуса. Вартість нотаріальних послуг прораховується окремо - залежно від кількості засновників на підприємстві.

  Причини зміни розміру капіталу

  Зменшити або збільшити розмір статутного капіталу вирішують учасники ТОВ, коли виникає необхідність знизити обсяг оборотних коштів або поповнити їх. Найчастіше причиною цього стають власні бізнес-інтереси.

  Фонд може бути збільшений за рахунок внесків учасників. Це найбільш вигідна практика оптимізації податків (пряма інвестиція). Збільшення може статися внаслідок зростання числа учасників або реінвестування прибутку. У будь-якому випадку, це одна з ознак динамічного розвитку бізнесу.

  Статутний капітал може зменшуватися. Наприклад, при виході одного або несколькіхі учасників з висновком своєї частки. А також, при поділі бізнесу або перенаправлення діяльності на вузьку галузь, що не потребує великих оборотних коштах. При зменшенні розміру фонду, всі кредитори повідомляються не пізніше трьох днів з моменту затвердження рішення. Саме рішення вступає в силу через три місяці після держреєстрації.

  Що потрібно зробити

  Існує певний порядок зміни величини статутного фонду. це:

  При наявності часу і певних знань, зайнятися реєстрацією зміни розміру статутного капіталу можна самостійно. Але простіше і вигідніше замовити послугу «Зміна розміру статутного капіталу» кваліфікованого юриста. Для цього потрібно лише надати пакет документів:

  Після закінчення процесу реєстрації, Вам вручать всі необхідні документи. З усіх питань надається вичерпна консультація.


   БУДЕМО НА ЗВ'ЯЗКУ

   Чи готові почати співпрацю?