Адвокат Піддубний Сергій

Досвід, Надійність, Гарантія, Якість

Представляю інтереси юридичних та фізичних осіб в державних, банківських і комерційних установах, органах виконавчої та судової влади.

КОНТАКТЫ

Київ, Велика Васильківська 13/1, оф. 205

Пн - Пт: 09:00 - 18:00

Зміна видів економічної діяльності (КВЕД)

За здійснення виду діяльності, не внесеного до реєстру, передбачені відповідні санкції. До того ж, у податковій і Ваших замовників або партнерів можуть з’явитися питання і сумніви, які негативно позначаться на бізнес-процесі і його результаті. Послуги досвідченого юриста в Києві дозволять уникнути непорозумінь з держслужбами і клієнтами. Реєстрація зміни КВЕД підприємців (юридичних і фізичних осіб) буде проведена в найкоротші терміни.


  ПослугаВартість (грн.)Виконання робіт
  (робочих днів)
  Зміна видів  діяльності (КВЕД)2000до 5
  Увага

  У зазначені ціни не входить адміністративний збір та вартість послуг нотаріуса. Вартість нотаріальних послуг прораховується окремо - залежно від кількості засновників на підприємстві.

  Коли потрібна зміна виду діяльності

  Під час державної реєстрації всі підприємці вказують перелік видів економічної діяльності, якими припускають займатися в процесі господарювання. Як правило, вибирається не більше шести основних і додаткових видів. Коди визначені класифікатором КВЕД. Однак, досить часто в процесі ведення бізнесу виникає необхідність зміни виду діяльності: часткове або повне перепрофілювання, розширення діяльності, відмова від будь-якого напрямку. У такій ситуації потрібно провести зміну економічної діяльності згідно з класифікатором. Це стосується всіх суб’єктів, незалежно від прибутковості або неприбутковості господарської діяльності.

  Пакет документів

  Для зміни виду діяльності юрособою будуть потрібні:

  Пакет документів для зміни виду економічної діяльності фізичною особою трохи менше. У нього входять:

  Далі юрист візьме всі турботи на себе і проконтролює внесення змін. Це виключить помилки заповнення і відмова через неточності.

  Юридичні послуги по зміні виду економічної діяльності дозволять зберегти час і нерви клієнтів-підприємців. Як показав багаторічний досвід, звернення до професіонала обійдеться дешевше у всіх сенсах. У перелік послуг також входять консультації з усіх питань, допомога у виборі нового виду за класифікатором, підготовка повного пакету документів і всі інші, пов’язані з процедурою дії.

  Результатом стануть нові документи:

  Оплата роботи нотаріуса, а також сума реєстраційного збору не входять у вартість послуг юриста.


   БУДЕМО НА ЗВ'ЯЗКУ

   Чи готові почати співпрацю?