Адвокат Піддубний Сергій

Досвід, Надійність, Гарантія, Якість

Представляю інтереси юридичних та фізичних осіб в державних, банківських і комерційних установах, органах виконавчої та судової влади.

КОНТАКТЫ

Київ, Велика Васильківська 13/1, оф. 205

Пн - Пт: 09:00 - 18:00

Зміна юридичної адреси. Зміна місцезнаходження підприємства.

Місцезнаходження юридичної особи та його юридична адреса це тотожні поняття. Так як ця інформація містяться в Єдиному державному реєстрі, то при зміні адреси ці відомості необхідно своєчасно актуалізувати. Зміна адреси розташування (адреси) вимагає не тільки торкатися процесів перереєстрації компанії, але і суворого дотримання відведених законодавством термінів. Звернення до кваліфікованого юриста в Києві вбереже від повторної подачі документів і затягування термінів реєстрації нових даних.


  ПослугаВартість (грн.)Виконання робіт
  (робочих днів)
  Зміна юридичної адреси2000до 5
  Увага

  У зазначені ціни не входить адміністративний збір та вартість послуг нотаріуса. Вартість нотаріальних послуг прораховується окремо - залежно від кількості засновників на підприємстві.

  Коли необхідно зареєструвати нову адресу

  У процесі підприємницької діяльності може виникнути необхідність змінити юридичну адресу компанії. Офіційним місцезнаходженням вважається адреса офісного приміщення, звідки здійснюється щоденне керівництво або фізичне місце розташування виробництва. У ЄДР вносять один з цих варіантів:

  Таким чином, дані про місцезнаходження юрособи повинні відповідати фактичною адресою управління або господарювання. Під час своєї діяльності юридична особа має право застосовувати свою адресу. Як правило, це відбувається з причин:

  Тоді юрособа або фізособа-підприємець зобов’язані внести відповідні зміни до ЄДР. А також (при необхідності) і в Статут підприємства. Якщо підприємство веде свою діяльність на підставі модельного статуту, то вносити зміни необов’язково. Також не підлягає оновленню Статут, в якому немає даних про юридичну адресу підприємства.

  Реєстрація нового адреси

  Рішення про зміну адреси приймається на загальних зборах з оформленням протоколу. На підставі цього видається нова редакція Статуту (якщо в нього були внесені дані) і починається процес реєстрації в ЄДР. Для цього в повний пакет документів включають:

  При наявності довідки 4-ОПП, свідоцтва платника єдиного податку або ПДВ, їх слід здати в ДПІ, як застарілі.


   БУДЕМО НА ЗВ'ЯЗКУ

   Чи готові почати співпрацю?